Pracovník servisu a montáží (elektro) Hranice

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hranice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1494109-7

Zařazeno na pozici:

Mechanik Přerov

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* alespoň 1 rok praxe na podobné pozici
* osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. §5 (NV 194/2022 Sb.)
* vzdělání v oboru mechanik elektronických zařízení, elektromechanik, …
* uživatelsky MS Office
* vítáme zkušenosti v oboru vzduchotechnických zařízení nebo TZB
* řidičský průkaz sk. B
* technické myšlení, flexibilita, aktivní přístup k práci

Náplň práce

* zabezpečení a řízení instalací vzduchotechnických zařízení (převážně výrobní firmy)
* servis a opravy zařízení malého rozsahu
* servisní podpora obchodu po technické stránce
* pracovní činnost u firemních klientů v rámci ČR

Nabízíme

* zázemí stabilní, renomované a zavedené české firmy
* moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv
* práce na hlavní pracovní poměr
* mobil, příspěvek na dopravu, k dispozici firemní vůz
* odborné zaškolení, možný další rozvoj v technickém oboru
* bonusy a prémie, příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
* kanceláře – Hranice na Moravě

Těšíme se na Vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, ať můžeme probrat detaily této role. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová